click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

0 € to 1,500,000 €

Other Features
Advanced Search

0 € to 1,500,000 €

Other Features

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1, PAZARI I RI

244 €
Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania, Tirana
add to favorites

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1, PAZARI I RI

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Vendodhja: Pazari i ri, Rruga “Hoxha Tahsim” , tek Farmacia nr 5.
Siperfaqja: 45 m2
Apartamenti eshte i miremobiluar dhe mire organizuar.
Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndënje/ fjetje.
Nje kend Shakira dhe Krevat portativ Murphy Bed.
Koridor, Kuzhinë gatimi me të gjitha elektroshtëpiaket e reja.
Kondicioner, Internet, parket, ndriçim Led.
1 tualet
1 dhome gjumi
1 ballkon
Kati 6

Address: Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
City:
Country: Albania
Property Id: 20323
Price: 244 €
Property Size: 45 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Structure Type: steel
Floors No: 6

Similar Listings

compare

JEPET ME QIRA, APARTAMENTI 1+1

280 €
1
bedrooms
1
baths
60 m2
size
infotirana-algmail-com
August 11, 2021
compare

JEPET ME QIRA, APARTAMENTI 1+1

260 €
1
bedrooms
60 m2
size
infotirana-algmail-com
August 11, 2021
compare

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1

400 €
2
bedrooms
1
baths
100 m2
size
infotirana-algmail-com
August 6, 2021
  • Change Your Currency

  • Advanced Search

    0 € to 1,500,000 €

    Other Features
  • Reset Password

  • Mortgage Calculator

Compare