click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

0 € to 1,500,000 €

Other Features
Advanced Search

0 € to 1,500,000 €

Other Features

JEPET ME QIRA APARTAMENTI,2+1

1,000 €
Rruga Besim Alla, Kashar, Albania, Tiranë
add to favorites

JEPET ME QIRA APARTAMENTI,2+1

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

-Apartamenti eshte i miremobiluar dhe mireorganizuar, ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe mjaft te sigurte. Pallati ka kamera sigurie, post parkim dhe nje administrim mjaft te mire.
-Gjithashtu vendodhja e apartamentit prane kopshtit zoologjik ofron nje pamje mjaft te bukur dhe relaksuese te Liqeni

Address: Rruga Besim Alla, Kashar, Albania
City:
Country: Albania
Property Id: 19642
Price: 1,000 €
Property Size: 140 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Structure Type: steel
Floors No: 1

Similar Listings

compare

JEPET ME QIRA, APARTAMENTI 2+1

371 €
2
bedrooms
1
baths
60 m2
size
infotirana-algmail-com
August 12, 2021
compare

JEPET ME QIRA, APARTAMENTI 1+1

400 €
1
bedrooms
1
baths
60 m2
size
infotirana-algmail-com
July 13, 2021
compare

JEPET ME QIRA, APARTAMENTI 1+1

400 €
1
bedrooms
1
baths
60 m2
size
infotirana-algmail-com
July 6, 2021
  • Change Your Currency

  • Advanced Search

    0 € to 1,500,000 €

    Other Features
  • Reset Password

  • Mortgage Calculator

Compare