click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

0 € to 1,500,000 €

Other Features
Advanced Search

0 € to 1,500,000 €

Other Features

JEPET ME QIRA,APARTAMENT 2+1

700 €
Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania, Tiranë
add to favorites

JEPET ME QIRA,APARTAMENT 2+1

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Apartamenti eshte I miremobiluar dhe mireorganizuar.
Organizohet ne nje sallon ndenjie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
⚫ Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor.
⚫Vendodhja:Bllok,”Rruga Pjeter Bogdani”.

Address: Rruga Pjetër Bogdani, Tirana, Albania
City:
Country: Albania
Property Id: 19472
Price: 700 €
Property Size: 120 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Structure Type: steel
Floors No: 7

Similar Listings

compare

JEPET ME QIRA, APARTAMENTI 2+1

371 €
2
bedrooms
1
baths
60 m2
size
infotirana-algmail-com
August 12, 2021
compare

JEPET ME QIRA, APARTAMENTI 1+1

400 €
1
bedrooms
1
baths
60 m2
size
infotirana-algmail-com
July 13, 2021
compare

JEPET ME QIRA, APARTAMENTI 1+1

400 €
1
bedrooms
1
baths
60 m2
size
infotirana-algmail-com
July 6, 2021
  • Change Your Currency

  • Advanced Search

    0 € to 1,500,000 €

    Other Features
  • Reset Password

  • Mortgage Calculator

Compare