click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

0 € to 1,500,000 €

Other Features
Advanced Search

0 € to 1,500,000 €

Other Features

SHITET APARTAMENTI 2+1

135,000 €
Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania, Tirana
add to favorites

SHITET APARTAMENTI 2+1

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Siperfaqe : 108 m2
Vendodhja: Kompleksi Kika 1, Rruga “Medar Shtylla”
Organizimi:
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 guzhine
2 tualete
2 ballkone
Kati i 8 i fundit, pallati eshte i ri dhe me ashensor.
Apartamenti eshte i orientuar drejt jugut. Eshte i mbushur me drite gjate gjithe vitit.
Apartamenti shitet gjysme i mobiluar, ka oxhak me dru dhe nje dritare ne tavan (skylight).
Disponon hipoteke.

Address: Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania
City:
Country: Albania
Property Id: 19901
Price: 135,000 €
Property Size: 108 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Structure Type: steel
Floors No: 8

Similar Listings

compare

SHITET APARTAMENTI 1+1

50,550 €
1
bedrooms
1
baths
67 m2
size
infotirana-algmail-com
August 4, 2021
compare

SHITET APARTAMENTI 2+1

300,000 €
2
bedrooms
1
baths
146 m2
size
infotirana-algmail-com
August 4, 2021
compare

JEPET ME QIRA, APARTAMENTI 2+1

68,000 €
2
bedrooms
1
baths
63 m2
size
infotirana-algmail-com
July 7, 2021
  • Change Your Currency

  • Advanced Search

    0 € to 1,500,000 €

    Other Features
  • Reset Password

  • Mortgage Calculator

Compare