click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

0 € to 1,500,000 €

Other Features
Advanced Search

0 € to 1,500,000 €

Other Features

SHITET APARTAMENTI 2+1,21 Dhjetori!

93,000 €
Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania, Tirana
add to favorites

SHITET APARTAMENTI 2+1,21 Dhjetori!

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

⚫Shitet apartament në zonën e 21 Dhjetorit pas Hotel Mondial, Rruga Kongresi I Lushnjes. ⚫Apartamenti ndodhet në katin e 4.
⚫ Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe disponon certifikate pronësie.
⚫ Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni.
⚫Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe punime cilesore. Vendodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter.

Address: Rruga Kongresi i Lushnjes, Tirana, Albania
City:
Country: Albania
Property Id: 19232
Price: 93,000 €
Property Size: 85 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Structure Type: steel
Floors No: 4

Similar Listings

compare

SHITET APARTAMENTI 1+1

50,550 €
1
bedrooms
1
baths
67 m2
size
infotirana-algmail-com
August 4, 2021
compare

SHITET APARTAMENTI 2+1

300,000 €
2
bedrooms
1
baths
146 m2
size
infotirana-algmail-com
August 4, 2021
compare

JEPET ME QIRA, APARTAMENTI 2+1

68,000 €
2
bedrooms
1
baths
63 m2
size
infotirana-algmail-com
July 7, 2021
  • Change Your Currency

  • Advanced Search

    0 € to 1,500,000 €

    Other Features
  • Reset Password

  • Mortgage Calculator

Compare