click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

0 € to 1,500,000 €

Other Features
Advanced Search

0 € to 1,500,000 €

Other Features

SHITET SUPER APARTAMENTI!!

241,400 €
Liqeni Thatë, Tirana, Albania, Tirana
add to favorites

SHITET SUPER APARTAMENTI!!

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

⚫Apartamenti eshte 2+1, vendodhja prane kopshtit zoologjik ofron nje pamje mjaft te bukur dhe relaksuese te liqenit.
⚫Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne, gjithashtu muret jane te izoluara me leshguri.
⚫Siperfaqja: 142 m^2

Address: Liqeni Thatë, Tirana, Albania
City:
State/County:
Zip: 1001
Country: Albania
Property Id: 19104
Price: 241,400 €
Property Size: 142 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Structure Type: steel
Floors No: 4

Similar Listings

compare

SHITET APARTAMENTI 1+1

50,550 €
1
bedrooms
1
baths
67 m2
size
infotirana-algmail-com
August 4, 2021
compare

SHITET APARTAMENTI 2+1

300,000 €
2
bedrooms
1
baths
146 m2
size
infotirana-algmail-com
August 4, 2021
compare

JEPET ME QIRA, APARTAMENTI 2+1

68,000 €
2
bedrooms
1
baths
63 m2
size
infotirana-algmail-com
July 7, 2021
  • Change Your Currency

  • Advanced Search

    0 € to 1,500,000 €

    Other Features
  • Reset Password

  • Mortgage Calculator

Compare