click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen

0 € to 1,500,000 €

Other Features
Advanced Search

0 € to 1,500,000 €

Other Features

SHITET VILA 2 KATESHE, KAMEZ

190,000 €
Kamëz, Albania, Tirana
add to favorites

SHITET VILA 2 KATESHE, KAMEZ

Phone:
Email:

Contact Me

Property Enquiry

Your search results

Property Description

Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe familjare, eshte totalisht e mobiluar. Mundeson oborr dhe garashd privat, gjithashtu edhe nje tarace qe siguron nje pamje te mrekullueshme.

Address: Kamëz, Albania
City:
Zip: 1001
Country: Albania
Property Id: 19444
Price: 190,000 €
Property Size: 640 m2
Structure Type: steel
Floors No: 1

Similar Listings

compare

SHITET SHTEPI PRIVATE

48,110 €
1
bedrooms
1
baths
510 m2
size
infotirana-algmail-com
October 22, 2020
compare

SHITET-Vila 3 katëshe, Blloku Vilave Selite.

450,000 €
2
bedrooms
3
baths
270 m2
size
infotirana-algmail-com
November 6, 2019
  • Change Your Currency

  • Advanced Search

    0 € to 1,500,000 €

    Other Features
  • Reset Password

  • Mortgage Calculator

Compare